zasłony krosno

Zasłony Krosno

Zasłony to wyjątkowy sposób na uzupełnienie aranżacji okiennej. Dobrze dobrane nie tylko chronią przed słońcem czy oddzielają od wzroku sąsiadów, ale są także eleganckim dodatkiem, który stanowi o ostatecznym charakterze wnętrza. Użycie zasłon we wnętrzach zawsze dodaje im przytulności i ciepła. Aranżacje okienne mogą spektakularnie odmienić każdą przestrzeń, w zależności od tego jaki styl chcemy uzyskać.

Jakie zasłony wybrać?

Dostępne na rynku tkaniny dają nam nieograniczone możliwości. Możemy wybrać zasłony z bardzo szerokiej palety barw – od każdego odcienia szarości, czerni, po biele, beże, geometryczne  i  kwieciste wzory, różne tekstury czy grubości po bardzo intensywne i zdecydowane kolory  (butelkowa zieleń, muszardowy, turkusowy, ciemny fioletowy). Na uwagę zasługują zasłony welwetowe, które w ostatnim czasie coraz chętniej są wykorzystywane do aranżacji wnętrz. Są przykładem grubszych, puszystych zasłon, mocno kryjących o mocnych kolorach, oraz wersjach z ozdobnymi błyszczącymi elementami. W ofercie naszego sklepu dostępne są różne modele, zarówno na przelotki jak i na taśmie. Dla osób które chcą nadać swoim okiennym aranżacjom lekkości w ofercie posiadamy zasłony z miękkich i delikatnych tkanin, które po upięciu tworzą gustowne fale. 

Zasłony do każdego wnętrza

Aranżacje z zasłonami możemy tworzyć sami lub skorzystać z doświadczenia specjalistek pracujących w naszej pracowni. Po indywidualnej rozmowie z klientem szyjemy zasłony na specjalne zamówienie idealnie dopasowane do różnych przestrzeni – nowoczesnych salonów z dużymi oknami, przytulnych i intymnych sypialni, czy pokojów dziecięcych. Przy aranżacjach z zasłonami nie musimy się ograniczać. 

W naszym sklepie znajdziecie wysokogatunkowe tkaniny, które zadowolą najbardziej wymagających klientów. Materiały są bezpieczne, atestowane i pochodząc od sprawdzonych i zaufanych dostawców. Ściśle współpracujemy z marką Eurofirany, co daje gwarancję najlepszej jakości. Zasłony z naszej oferty cechuje funkcjonalność i wysoka jakoś wykonania tak, aby każda dekoracja okienna wyglądała gustownie i estetycznie. Zapraszamy do skorzystania z oferty na zasłony z naszego sklepu – zarówno na metry jak i gotowe zestawy. 

Firany

Narzuty

Pościel