pościel krosno

Pościel Krosno

Sercem każdej sypialni jest wygodne i obszerne łóżko w którym czujemy się luksusowo. Dobry i długi sen gwarantuje zdecydowanie lepsze samopoczucie w ciągu dnia. Poza odpowiednim rozmiarem łóżka, wygodnym materacem dostosowanym do naszych potrzeb istotna jest także pościel, która okrywa i zabezpiecza kołdry i poduszki dając nam poczucie bezpieczeństwa i zapewniając odpowiednią temperaturę podczas snu. Pościel stanowi funkcję ochronną i estetyczną. Materiał natomiast powinien być przyjazna dla skóry, posiadać funkcje hipoalergiczną, być odporny na pranie w wysokich temperaturach. 

Najbardziej popularnym materiałem na pościel jest bawełna. Ale doskonałej jakości pościel powstaje także z mikrofibry, satyny bawełnianej, makosatyny. W ofercie naszego sklepu  dostępna jest także ekskluzywna pościel z haftami lub z nadrukami w intensywnych barwach z efektem 3D według projektu Evy Minge.  

Pościel najlepszej jakości 

Zaopatrując nasz sklep w pościel stawiamy na najlepszych producentów takich jak Eurofirany czy Greno, którzy w swojej produkcji tekstyliów wykorzystują wysokiej  jakości materiały, które utrzymują kolor i są odporne na wysokie temperatury podczas prania. Użyte do produkcji materiały posiadają wszystkie niezbędne normy i atesty. 

Posciel Krosno 

W stale poszerzanej ofercie posiadamy pościel z każdego rodzaju tkanin w nowoczesnym wzornictwie. Dla fanów delikatności i wysokiej jakości polecamy pościele, które nie tylko będą otulały w nocy, ale będą  też ozdobą sypialni. Wyjątkowo nowoczesne wzornictwo sprawia, że możemy wybierać spośród wielu ciekawych propozycji graficznych.

Pościel do naszej sypialni 

Sypialnia to miejsce w którym odzyskujemy siłę po całym dniu, dlatego chcemy czuć się w niej dobrze i przytulnie. W pięknej i przyjemnej pościeli lepiej się zasypia i przyjemniej budzi. Przy zakupie pościeli poza wzornictwem czy rodzajem tkaniny warto zwrócić także uwagę na gramaturę. Im większa gramatura tym pościel jest trwalsza i dłużej będziemy mogli z niej korzystać. Zawsze przy wyborze należy dostosować wymiar pościeli do rozmiarów kołder i poduszek. Należy wybierać tkaniny przyjazne i miłe w dotyku, co będzie gwarantowało bezpieczny i długi sen. 

Zasłony

Narzuty

Firany