Firanki

Firany Krosno

Firany są odpowiednim dodatkiem do każdego wnętrza – zarówno tego nowoczesnego jak i zachowanego w klasycznym lub skandynawskim stylu. Posiadają tak samo wielu zwolenników jak i przeciwników, którzy twierdzą, że firany to zbędny element we wnętrzu, który łapie kurz. My jednak uważamy, że odpowiednio dobrane pasują także w przestrzeniach biurowych oraz gabinetowych, gdzie nadają wnętrzu poczucie przytulności i elegancji. 

Materiały użyte do szycia firan mają wpływ na to jak ostatecznie układają się one po upięciu w oknie,  oraz to jak należy je pielęgnować, aby zawsze dobrze wyglądały. Wybór tkaniny ma także wpływ na to ile światła wpadnie do pomieszczenia. 

Firany z woalu

Do wyboru mamy firany z woalu, błyszczącej organzy, tiulu oraz ponadczasowe firany żakardowe, które pomimo upływającego czasu nie wychodzą z mody.  Ich niebywałą zaletą jest fakt, że dobrze przepuszczają światło, wiec sprawdzą się w każdym pomieszczeniu,  bardzo łatwo można je wyprać i nie trzeba ich prasować przed upięciem. Jeśli natomiast marzycie o drapowaniach czy eleganckich upięciach szukajcie swoich kolorów i wzorów w ofercie firan z woalu.  Niestety firany z woalu należy prasować (chyba, że wybierzemy wersję kreszowaną) podobnie zresztą jak bardzo delikatne i połyskujące firany z organzy, które wyglądają dobrze zarówno w sztucznym świetle jak i w  promieniach słońca.  Do wnętrz eleganckich i tradycyjnych idealnie sprawdzą się firany tiulowe, które przepuszczają dużo światła. Są dostępne w wielu wariantach – od haftu po gustowne wzory. Oczywiście przy wyborze firan nie musimy ograniczać się do wyboru klasycznej bieli i beży. W ofercie dostępne są firany w różnych zestawieniach kolorystycznych.

Firanki

W ofercie posiadamy firany w bardzo szerokiej stylistyce, z fantazyjnymi upięciami, prostymi i symetrycznymi falami oraz klasyczne żakardowe aranżacje, które sprawdzą się w każdym wnętrzu. Przed zakupem firan należy dokładnie sprawdzić wymiary okna – wysokość oraz szerokość i dostosować wymiary do gotowych firan z oferty. Jeśli natomiast nie znajdziecie aranżacji pasującej do Waszego wnętrza zapraszamy do kontaktu w celu omówienia indywidualnego projektu na firany.

Wybierając asortyment do naszego sklepu stawiamy na wysokie standardy wykonania.  Jesteśmy sklepem partnerskim firma Eurofirany,  dlatego otrzymacie  u nas produkt nie tylko najlepszej jakości, które charakteryzują się odpornością na uszkodzenia i łatwością w utrzymaniu czystości ale także ponadczasowe wzornictwo i wygodę montażu. 

Zasłony

Narzuty

Pościel